Správa PPC kampaní

Pomocí chytře zvolených klíčových slov a správného
cílení vám přivedeme relevantní zákazníky.

Popis služby

PPC (Pay-Per-Click) kampaně jsou online reklamní kampaně, kde si inzerenti platí za každé kliknutí na svou reklamu. Tyto kampaně jsou založené na aukčním systému, kde inzerenti soutěží o umístění svých reklam na různých online platformách, jako jsou vyhledávače, sociální sítě a další.

Inzerenti zadávají klíčová slova nebo fráze, které jsou relevantní pro jejich produkt nebo službu, a poté stanovují maximální cenu, kterou jsou ochotni zaplatit za každé kliknutí na svou reklamu. Když uživatelé zadají tyto klíčová slova do vyhledávače nebo se objeví na stránce s relevantním obsahem, reklamy inzerentů jsou vypsány na vrcholu nebo boku výsledků vyhledávání nebo na sociálních sítích.

Výhodou PPC kampaní je, že inzerenti platí pouze za úspěšné kliknutí na jejich reklamu. Toto umožňuje inzerentům přesně měřit návratnost investice (ROI) a optimalizovat své kampaně pro získání co nejlepších výsledků.

S čím Vám můžeme pomoci

Vyšší tržby

Povědomí o značce

Optimalizace nákladů

Audit PPC kampaní

O jaké PPC nástroje se staráme

REKLAMA na míru

Každý podnikatel nebo firma je individuální a má rozdílné rozpočty na marketing. V první fázi si nastavíme vaše cíle, které od reklamy očekáváte. V druhé fázi připravíme marketingovou strategii na míru vašemu podnikání. Ve třetí fázi – po odsouhlasení strategie se pouštíme do práce a blíž k vašemu cíli.

KOMUNIKACE je základ

U nás vám odpovíme i o víkendu a pokud něco „hoří“ vždy se o to někdo postará. Řešíte emaily v nočních hodinách nebo se chcete potkat online – NENÍ problém!

„ZNÁME své lidi“

Kampaně tvoříme na základě poznatků nákupní psychologie, analýzy – a našich dlouholetých zkušeností. Přesně víme, co zákazníci potřebují slyšet (a vidět), aby nakoupili u vás a ne u konkurence.

DATA místo dojmologie

Pracujeme s daty, ne s křišťálovou koulí. Proto vám nabídneme reálný pohled na vaši současnou situaci a na to, kde můžete obchodně být už za pár měsíců.

ŽÁDNÉ velké závazky

Pokud s námi nejste spokojení a přejete si spolupracovat s někým jiným tak nejste vázáni smlouvami, které by vás u nás drželi X měsíců.

Jsme v tom SPOLEČNĚ

Vaše prosperita je i náš zájem. Máme rádi výzvy a ještě radši předčíme očekávání. Garantujeme maximální péči, komunikaci a efektivitu.

Reference

Napište nám.

Pokud máte zájem o recenze našich klientů, neváhejte nás kontaktovat.

Na vyžádání vám rádi poskytneme sbírku osobních recenzí, které osvětlují naše služby skrze zkušenosti a pohledy našich spokojených klientů.

Máte strach? Nemějte, je to jednoduché.

Jak to u nás probíhá?

Pouze 4 kroky k větším ziskům

Máte strach? Nemějte, je to jednoduché.

Jak to u nás probíhá?

Pouze 4 kroky k větším ziskům

1

Zadání

Kontaktujete nás
a sejdeme se

2

ANALÝZA

Vytvoříme analýzu
dle trhu a konkurence

3

NASTAVENÍ

Nastavíme kampaně
a správně zacílíme

4

KONVERZE

V této fázi už prodáváme
Váš produkt či službu