Webové stránky

S chytře navrženými webovými stránkami a e-shopy
přivedeme vašemu podnikání nové zákazníky.

Popis služby

Webové stránky a e-shopy jsou základními stavebními kameny pro online přítomnost vašeho podnikání. Jsou to místa, kde můžete prezentovat své produkty a služby online.

Naše služby tvorby webových stránek a e-shopů vám umožní vytvořit profesionální a atraktivní online platformy, které osloví vaši cílovou skupinu.

Naše dovednosti v tvorbě webových stránek a e-shopů vám zajistí efektivní online existenci. Pomocí těchto online nástrojů můžete prezentovat své produkty a služby tak, aby byly viditelné pro vaše potenciální zákazníky. Vaše webové stránky a e-shopy budou vytvořeny s ohledem na vaše specifické potřeby a cíle.

S čím Vám můžeme pomoci

Vyšší tržby

Povědomí o značce

Uživatelský zážitek​

Analýza a měření

O jaké nástroje se staráme
S hrdostí spolupracujeme se Shoptetem, lídrem na trhu e-shopových platforem.

REKLAMA na míru

Každý podnikatel nebo firma je individuální a má rozdílné rozpočty na marketing. V první fázi si nastavíme vaše cíle, které od reklamy očekáváte. V druhé fázi připravíme marketingovou strategii na míru vašemu podnikání. Ve třetí fázi – po odsouhlasení strategie se pouštíme do práce a blíž k vašemu cíli.

KOMUNIKACE je základ

U nás vám odpovíme i o víkendu a pokud něco „hoří“ vždy se o to někdo postará. Řešíte emaily v nočních hodinách nebo se chcete potkat online – NENÍ problém!

„ZNÁME své lidi“

Kampaně tvoříme na základě poznatků nákupní psychologie, analýzy – a našich dlouholetých zkušeností. Přesně víme, co zákazníci potřebují slyšet (a vidět), aby nakoupili u vás a ne u konkurence.

DATA místo dojmologie

Pracujeme s daty, ne s křišťálovou koulí. Proto vám nabídneme reálný pohled na vaši současnou situaci a na to, kde můžete obchodně být už za pár měsíců.

ŽÁDNÉ velké závazky

Pokud s námi nejste spokojení a přejete si spolupracovat s někým jiným tak nejste vázáni smlouvami, které by vás u nás drželi X měsíců.

Jsme v tom SPOLEČNĚ

Vaše prosperita je i náš zájem. Máme rádi výzvy a ještě radši předčíme očekávání. Garantujeme maximální péči, komunikaci a efektivitu.

Reference

Napište nám.

Pokud máte zájem o recenze našich klientů, neváhejte nás kontaktovat.

Na vyžádání vám rádi poskytneme sbírku osobních recenzí, které osvětlují naše služby skrze zkušenosti a pohledy našich spokojených klientů.

Máte strach? Nemějte, je to jednoduché.

Jak to u nás probíhá?

Pouze 4 kroky k větším ziskům

Máte strach? Nemějte, je to jednoduché.

Jak to u nás probíhá?

Pouze 4 kroky k větším ziskům

1

Zadání

Kontaktujete nás
a sejdeme se

2

ANALÝZA

Vytvoříme analýzu
dle trhu a konkurence

3

NASTAVENÍ

Nastavíme kampaně
a správně zacílíme

4

KONVERZE

V této fázi už prodáváme
Váš produkt či službu